O mnie

Kim jestem?

Spontaniczna, radosna, młoda duchem, wciąż żądna przygód, ciekawa świata. Na co dzień zwyczajny “korpo” ludek pracujący na swoje marzenia (bynajmniej nie związane z korpo :D)

Moje hobby?

Uwielbiam książki! Rodzaj trudno raczej określić, jestem dość otwarta na odkrywanie nowych, nieznanych dziedzin. Nowele pochłaniam jednym tchem, kryminały kończą się w mgnieniu oka, za to przy dokumentalnych nie przejdę obojętnie.

Ale książki to nie wszystko – są jeszcze seriale. I tak jak przy książkach rodzaje dość podobne chociaż tutaj zdarzają się częściej wyjątki takie jak science fiction czy fantasy.

Oczywiście, życie nie kończy się na sofie. Czasami trzeba się też poruszać! Bieganie to jest to. Pasja, którą można zarażać. Ten moment wyjścia z domu, słuchawki na uszy i z ulubiona muzyką bieg przed siebie by wieczorem dać upust emocjom całego dnia.

Diagnoza

Ta pojawiła się znikąd. Rozbiegana, zabiegana w codziennych sprawach nagle musiałam zwolnić tempa. Ba! Nawet się zatrzymać. Rok 2017 – marzec, usłyszała diagnozę. Nowotwór Hodgkina (chłoniak / ziarnica) – IV stadium. Chemioterapia – cztery cykle, dwanaście wlewów. Brak włosów, apetytu i siły na takie wymysły jak hobby…