Ogólne

Witam na moim blogu :)

Cześć! To Ja, wciąż ta sama Kama.

Dokładnie rok temu usłyszałam diagnozę… nowotwór Hodgkina (chłoniak / ziarnica). Zostałam natychmiast postawiona przed jedyną opcją leczenia – chemioterapii. Zdecydowałam się prowadzić bloga o zmaganiach i problemach dla osób właśnie takich jak ja, które zostały przez los postawione na ringu by podjąć najważniejszą walkę – walkę o własne życie.

Bliscy oraz znajomi czy rodzina także znajdą tu dla siebie pewne elementy, które mam nadzieje pomogą im zrozumieć przez co przechodzi osoba poddana chemioterapii i z czym to się tak naprawdę wiąże.

Wszystkie wpisy oparte są na moich doświadczeniach. Zaznaczam już na wstępie, każda osoba jest inna, każdy reaguje na chemioterapię inaczej. Dzielę się z wami jedynie tym co dla mnie było problematyczne a odpowiedzi na nurtujące mnie pytania dostawałam dość nieprecyzyjne.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości – pisz śmiało. Bardzo chętnie pomogę, to właśnie w tej idei powstaje niniejszy blog – o chemioterapii. Sugestie oraz pomysły na tematy są także mile widziane.

Tak jak wielu z was, jestem po chemioterapii. Byłam sama, a nie musiałam. Teraz czas nadrobić czas i podzielić się doświadczeniami! Więcej o mnie znajdziesz tutaj.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *